Оплата и доставка

Варианты оплаты:

1. Перевод на карту Приватбанку

Переказ здійснюється будь яким зручним для вас способом:

- онлайн банкінг;

- банківська каса;

- термінал поповнення.

* при переказі коштів на карту стягується додаткова комісія відповідно до умов вашого банку. Прохання враховувати комісію за переказ

2. Безготівковий розрахунок

Для оплати замовлення по безготівковому рахунку менеджер надсилає Вам рахунок узгодженим з вами способом. Товар відпускається після зарахування на наш розрахунковий рахунок. Зверніть увагу - в залежності від банку платника зарахування може тривати до 3-х робочих днів.

3. Накладний платіж

Дана форма розрахунку можлива при доставці замовлення транспортними компаніями "Нова Пошта", "Делівері", "Justine" та "Міст Експресс". При цьому 50% оплати здійснюється авансом на карту Приватбану або банківський рахунок, 50% оплачується при отримані товару.

При оплаті накладним платежем враховуйте, що транспортні компанії стягують додаткову комісію за переказ накладним платежем. Наприклад для Нової Пошти це 2% від суми переказу +20 грн.

ДОСТАВКА:

Відправка замовлень по всій Україні здійснюється транспортними компаніями (Нова пошта, Делівері, Міст експресс, Justine та іншими), а також особистим транспортом, протягом 2-4-х днів, з моменту готовності замовлення до відправки